Pullman

Dzīvojiet Rīgas sirdī
Atrodoties Rīgas vēsturiskajā centrā, viesnīca Pullman Riga Old Town izvietota 18. gadsimta barona Minhauzena bijušajā zirgu stallī un visās telpās ir jaušama zirgaudzētavas tēma. Viesnīca piedāvā saviem viesiem SPA centru ar apsildāmu iekštelpu baseinu un saunu. Visā viesnīcas teritorijā ir pieejams bezmaksas Wifi un privāta autostāvvieta.

Moderni un plaši numuri ir aprīkoti ar LED Smart TV un ērtām gultām, kurās atpūsties pēc garas dienas. Lielākajā daļā telpu ir pieejami parka un iekšējā pagalma skati un vannas istabās ir tropiskās dušas un bezmaksas tualetes piederumi. Ir arī balss pasts un darba zona.

Viesi var baudīt starptautiskās virtuves ēdienus viesnīcas restorānā Equus. Tea Deli piedāvā tējas ceremoniju un Pullman Vinoteca – dažādus starptautiskos vīnus.

SPA un labsajūtas zona ar saunu ir pieejama viesiem bez maksas, kā arī sporta un Pilates telpas ar skatu uz Bastejkalna parku. Septītajā stāvā ir 19,5 m garš peldbaseins, no kura paveras skats uz parku un pilsētas kanālu.

Mūsu viesu ērtībām strādā diennakts reģistratūra, velosipēdu noma, dāvanu veikals un 7 konferenču telpas ar aprīkojumu. DJ brīvdienās izklaidē Pullman Riga Old Town viesus Pullman Koptelpas zonā.

Tuvākās apskates vietas

Rīgas Doma laukums atrodas 300 m attālumā no Pullman Riga Old Town, savukārt Rīgas Kongresu nams ir 400 m attālumā. Latvijas Saeima, Latvijas Banka un Nacionālais teātris atrodas 3 minūšu gājienā no īpašuma. Starptautiskā lidosta Rīga ir 8 km attālumā no īpašuma un Jūgendstila rajons ir pāri ielai.

Šī vieta ir mūsu viesu mīļākā Rīgas daļa, saskaņā ar neatkarīgu pētījumu.
Mēs runājam Jūsu valodā!

Pullman Riga Old Town

Pullman Riga Old Town Hotel atrodas Rīgas vēsturiskā centra sirdī, aizņemot lielisku 1789. gadā celto ēku, kura apvienota ar pilnīgi modernu būvi. Tā atrodas tieši Vecrīgā blakus Doma laukumam, Saeimai, Nacionālajam teātrim, Brīvības piemineklim, Nacionālajai operai. Izsmalcināts restorāns un bārs, Pullman Vinoteca, Tea Deli, grezna SPA ar 19 m garu peldbaseinu, pilnīgi aprīkotas konferenču telpas ar 8 zālēm un stāvvieta viesnīcas viesiem.

Iebraukšana viesnīcā no plkst. 14.00
Izbraukšana: 12:00
(Izņemot gadījumus, kad piemēro citus īpašus noteikumus)

Kā pie mums nokļūt ar auto

Lai novietotu auto apakšzemes stāvvietā, lūdzam vadīties pēc adreses Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 8, Rīgā, no kurienes viesnīcā var ērti nokļūt no otras puses.

Viesnīcas piedāvātie pakalpojumi

  • Konsjerža pakalpojumi
  • Pullman Klientu palīgi
  • Interneta pieslēgums
  • Tikšanās telpa
  • Fitnesa telpa
  • Bezmaksas minerālūdens numurā
  • SPA

Istabu skaits:
154 istabas
Telpas numurā:
2 telpas
Nesmēķētāju numuri:
154
Redeļu gultiņa telpā:
1
Papildu bērna gulta numurā:
1
Istabas, kurās nav alergēnu:
154

Pullman Klientu palīgi

Pullman Klientu palīgi ir priecīgi palīdzēt ar padomu ceļojumam vai restorāna ieteikumu, un viņi vienmēr ir blakus, kad vien un kur vien viņi Jums ir nepieciešami visā Jūsu uzturēšanās laikā.