Jaunumi

Viesnīca “Pullman Riga Old Town” atzīmējusi savu atvēršanu

8. septembrī viesnīca “Pullman Riga Old Town” atzīmējusi gadu kopš savas atvēršanas. Tā ir pirmā luksusa klases “Pullman Hotels & Resorts”, kas ir daļa no “AccorHotels” tīkla, viesnīca Baltijas valstīs.

“Pullman” ir mūsdienīgs zīmols ar interesantu un garu vēsturi;
“Ideja veidot viesnīcas šādā stilā radās no paša nosaukuma “Pulmana vagoni”, kas vienmēr ir bijis sinonīms greznībai, komfortam un pirmklasīgai apkalpošanai. Viesis, pārkāpjot viesnīcas slieksni, savā ziņā nonāk dzelzceļa stacijā, kur personālam ir atbilstošas uniformas, vilcienu kustības grafiks uz lielā ekrāna, vilcienu skaņas – tas viss ieved viesi gaidāma ceļojuma atmosfērā,” pasākumā komentēja Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov).

“Pirmais gads vienmēr ir vissmagākais. Šī gada laikā esam saņēmuši tādu patīkamu balvu kā “Baltic Real Estate Award 2017”, atzinību par labāko viesnīcu Baltijas valstīs kategorijā “Best Hotel & Tourism Resort”. Šī gada laikā esam spējuši integrēt visas uzlabotās inovācijas, kas saistītas ar “Pullman” zīmolu, kā arī esam spējuši izveidot profesionāļu un īstu šī zīmola fanu komandu. Viss tikai sākas un esmu pārliecināts, ka nākamie gadi būs vieglāki un produktīvāki,” turpināja Aleksejs Abasovs.

“AccorHotels” grupa ir pasaules līderis ceļojumu, mūsdienīga dzīvesveida un digitālo tehnoloģiju jomā, kas piedāvā unikālu izmitināšanas pieredzi 4100 viesnīcās, kūrortos un rezidencēs, kā arī 3000 labākajās privātmājās visā pasaulē.

Wisher Enterprise izpilddirektors Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov): “Es nebaidos teikt, ka Baltijas valstīs nav līdzīgu vai labāku viesnīcu un es neticu, ka tādu būs.”
Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov): “Es nebaidos teikt, ka Baltijas valstīs nav līdzīgu vai labāku viesnīcu un es neticu, ka tādu būs.”

http://www.mixnews.lv/ru/society/news/226996_otel-pullman-riga-old-town-otprazdnoval-god-s-momenta-otkrytiya/