Jaunumi

Viesnīcā “Pullman Riga Old Town” atklāta latviešu mākslinieces Unas Guras personālizstāde “Pumpunella”

Latvijas Laikmetīgās keramikas centrs sadarbībā ar viesnīcu “Pullman Riga Old Town” “Pullman” programmas “Artist Playground” piedāvā latviešu mākslinieces Unas Guras personālizstādi. Izstāde apmeklētājiem pieejama no 27. augusta līdz 30. septembrim.

“Artist Playground” jeb “Mākslinieku rotaļu laukums” ir “Pullman” iniciatīva, kas demonstrē iztēles, radošuma un talanta simbiozi. Programmas ietvaros latviešu mākslinieki un dizaineri demonstrēs savus darbus viesnīcas apmeklētājiem, tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem.
“Pumpunella” ir Unas Guras projekts, kurā izstādītas divas darbu sērijas. Viena no tām ir lielformāta keramikas objekti, kas atgādina biomorfās formās sastingušus akmeņus jeb keramiskas telpas, kas izvietotas Visumā.

Otro ekspozīcijas daļu veido mazāka formāta darbi. To silueti atgādina gaisa burbuļus, kas cenšas izlauzties caur biezu ūdens slāni, taču to kustība ir apstādināta.

Izstāde ļaus ceļotājiem un apmeklētājiem izpētīt Latvijas kultūrvidi un iepazīties ar latviešu laikmetīgās keramikas mākslu.

Latviešu mākslinieces Unas Guras darbi
Latviešu mākslinieces Unas Guras darbi