Jaunumi

Rīgā atvērta starptautiskā tīkla “AccorHotels” pieczvaigžņu viesnīca “Pullman Riga Old Town”

Viesnīcu tīkls “Pullman Hotels & Resorts”, kas ir daļa no uzņēmuma “AccorHotels” ir paziņojis par savas pirmās luksusa klases viesnīcas atvēršanu Baltijas valstī – viesnīca atrodas Rīgā, Latvijas galvaspilsētā. Viesnīca, kas atrodas restaurētā vēsturiskā ēkā Vecrīgā, viesiem atvēŗta 16. jūnijā. Tajā ir 155 numuri, restorāns, bārs, astoņas konferenču zāles, fitnesa zāle un SPA centrs.

Viesnīcu tīkla “Orbis Hotel Group” prezidents un izpilddirektors Žils Klavjē atzīmēja: “Mums ir ļoti liels prieks atvērt otro “Pullman” viesnīcu Austrumeiropā. Tas norāda uz mūsu elitārā zīmola izaugsmi un nostiprina mūsu pozīcijas strauji augošajā Latvijas kapitāla tirgū.”

Viesnīca sastāv no trīs daļām. Tās vēsturiskā fasāde būvēta 1789. gadā un ir pirmā ķieģeļu māja, kas uzbūvēta aiz pilsētas sienām. Stikla ātriji savieno divas mūsdienīgās ēkas daļas ar vēsturisko fasādi.

Viesnīcas interjerā novērojamas divas pamatidejas: cieņa pret vietējo mantojumu, kas tiek atspoguļota ar zirgu izjādes tematiku, kas ir mājiens uz barona Minhauzena zirgu staļļiem, kas atradušies šajā vietā 18. gadsimtā, un mūsdienu mākslas un tehnoloģiju triumfs. Abas idejas rada unikālu atmosfēru, kas sevī apvieno spilgti izteiktās zīmola attiecības ar mūsdienīgo un cieņu pret vēsturisko mantojumu.

“Vieta, kur atrodas “Pullman” viesnīca, ir ļoti īpaša. Manuprāt, Latvijā tā ir vislabākā vieta pieczvaigžņu viesnīcai. Pirmkāŗt, atrašanās vieta ir lieliska – pašā Vecrīgas sirdī. Otrkārt – pati ēka savā ziņā ir unikāla. Ēkas 18. gadsimta interjerā esam ienesuši mūsdienīgas dvesmas, tādējādi nodrošinot mūsu viesus ar lielu numuriņu skaitu. Tas ir rets gadījums, jo vēsturiskās ēkās šādu pilnību sasniegt ir ļoti grūti. Vēsturiskās un mūsdienīgās detaļas saskan ļoti harmoniski, padarot viesnīcu unikālu. Es nebaidos teikt, ka Baltijas valstīs nav līdzīgas vai labākas viesnīcas, un es neticu, ka kādreiz tādas arī būs,” sacīja Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov). “Plāni, kurus mēs izstrādājām pirms četriem gadiem, kas saistīti ar trīs dažādu segmentu “AccorHotel” viesnīcu atvēršanu Latvijā, tagad ir noslēgušies. Mēs esam atvēruši premium klases pieczvaigžņu viesnīcu “Pullman”, pirms tam atvērta četrzvaigžņu viesnīca “Mercure” un mūsdienīga trīszvaigžņu viesnīca “Ibis”. Mums ir nopietna investīciju stratēģija, kas vērsta uz Latvijas reģionu un mēs ticam, ka mūsu sākotnējās investīcijas atmaksāsies.”

CEO Wisher Enterprise Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov)
Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov)

http://www.titanium.lv/pullman-raspahnul-dveri/