Jaunumi

Viesnīca “Pullman Riga Old Town” atzīta par labāko Baltijā

Viesnīcu tīkla “Accor Hotels” Vecrīgā esošā prestižā pieczvaigžņu viesnīca “Pullman Riga Old Town” ieguvusi balvu “Baltic Real Estate Awards 2017”, ieņemot pirmo vietu labāko Baltijas viesnīcu TOP 5.

“Baltic Real Estate Awards 2017” balva tiek piešķirta labākajiem 2016. gadā Baltijā realizētajiem nekustamā īpašuma projektiem vairākās kategorijās – biroja ēka, tirdzniecības centrs, dzīvojamā māja un viesnīca. Nominācijai “Best Hotel & Tourism Resort” šogad tika izvirzītas divas Lietuvas viesnīcas – “Artagonist” Viļņā un “Vytautas Mineral SPA” Birštonā, kā arī divas Igaunijas viesnīcas – “Hilton Tallinn Park” Tallinā un “Lydia Hotel” Tartu. Savukārt Latviju pārstāvēja Rīgas vecpilsētā izveidotā luksusa viesnīca “Pullman Riga Old Town”.

Viesnīcas, kas tiek nominētas šai balvai, tiek vērtētas pēc arhitektūras un interjera dizaina, pēc tā, cik inovatīvs un moderns ir iekārtojums, pēc tās atrašanās vietas, cik tā izdevīga un ērta klientiem. Tāpat tiek novērtēta arī klientu ērtības un labsajūta, kā arī viesnīcas piedāvātie pakalpojumi, izklaides un atpūtas iespējas. Ņemot vērā šos kritērijus, žūrija visaugstāko punktu skaitu piešķīra Rīgas viesnīcai “Pullman Riga Old Town”.

“Esam ļoti priecīgi un pagodināti, saņemot šo apbalvojumu, jo tas ir novērtējums milzu darba apjomam, ko šajā projektā ieguldījuši gan arhitekti, dizaineri un inženieri, gan “Accor Hotels” viesnīcu ķēdes pieredzējušie speciālisti,” apbalvošanas ceremonijā uzsvēra investora un attīstītāja Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov).

Viesnīca izvietota Rīgas vēsturiskajā centrā Jēkaba ielā, un veidota no trim daļām. Vēsturiskā fasādes ēka ir celta 1789. gadā un toreiz bijusi pirmā ķieģeļu celtne ārpus pilsētas nocietinājuma mūra. Stikloti iekšpagalmi savieno šo vēsturisko ēku ar divām mūsdienīgām ēkas daļām. 18. gadsimtā te atradās barona Minhauzena zirgu staļļi, tāpēc viesnīcas interjerā pārstāvēta ar zirgiem saistīta tematika, kas organiski harmonē ar mūsdienu mākslas un dizaina risinājumiem. Pateicoties arhitektiem un interjera dizaineriem “Pullman Riga Old Town” izveidots spilgti izteikts mūsdienīgs dizains, kas raksturīgs modernākajā pieczvaigžņu viesnīcām Baltijā un Ziemeļeiropā. Atšķirībā no “boutique” un klasiskā premium stila, šī viesnīca piedāvā daudz plašāku pakalpojumu klāstu jeb “Pullman Junction”. Mierīgu atpūtu var baudīt tējnīcā “Tea Deli” vai restorānā un bārā “Equus”, tāpat klienti novērtē fitnesa zāli un SPA centru “Pullman Fit & SPA” un tā 20 metrus garo peldbaseinu septītajā stāvā ar skatu uz Bastejkalnu, kā arī sešas īpaša dizaina konferenču zāles.

“Ņemot vērā viesnīcas atrašanās vietu un vecpilsētas blīvo apbūvi, projekta realizācija nebūt nebija viegls uzdevums, tāpēc ir liels gandarījums, ka esam veiksmīgi pabeiguši Latvijā šobrīd lielākās pieczvaigžņu viesnīcas izbūvi. Šis ir jau piektais “Accor Hotels” tīkla uzņēmums, un šajā vasarā atvērsies arī sestais, taču “Pullman Riga Old Town” ir ļoti unikāls projekts, jo ir ļoti veiksmīgi izdevies apvienot ar modernās arhitektūras tendencēm un inovatīviem interjera risinājumiem. Viesnīcu jomā Latvijas tirgus uzskatāms par kvantitatīvi diezgan piesātinātu, savukārt pakalpojumu kvalitāte ziņā to nevar uzskatīt par ļoti attīstītu, tāpēc realizējot šādus projektus, tie automātiski ir ārpus konkurences,” piebilst Aleksejs Abasovs.

“Pullman Hotel & Resorts” kvalitāti garantē starptautisks augstākās klases viesnīcu zīmols “Accor Hotels”, kas ir vadošais viesnīcu operators pasaulē. “Pullman” tīklā ietilpst vairāk nekā simts viesnīcu Eiropā, Āfrikā, Vidējos Austrumos, Āzijas, Klusā Okeāna reģionā un Latīņamerikā, kas lepojas ar mūsdienīgu dizainu un luksusa klases pakalpojumiem.

“Šis projekts pamatoti ir labākais arhitektūras ziņā un ne tikai,” atzīmē Wisher Enterprise izpilddirektors Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov)
“Šis projekts pamatoti ir labākais arhitektūras ziņā un ne tikai,” atzīmē Wisher Aleksejs Abasovs (Oleksii Abasov)