Uncategorized @lv

Biznesa laukums

Labākās sanāksmes ir unikālas. Vairāk kā 30 000 saietu notiek Pullman viesnīcās katru gadu, jo ceļojoši komersanti no visas pasaules izmanto Pullman Sanāksmju piedāvājumu. Reaģējot uz mūsdienu ceļojošu komersantu vajadzībām, Pullman Biznesa Biznesa laukums ir vieta, kur darbs tiekas ar prieku, vieta, kas iedvesmo un veicina pārdomas. Pullman Biznesa laukums padara sanāksmes neaizmirstamas. Cilvēki šajā vidē jūtas komfortabli, tādēļ viņi tajā labi strādā.

PĀRTIKA UN DZĒRIENI
Pullman Biznesa Biznesa laukums nodrošina visu nepieciešamo mūsdienu starptautiskajiem ceļotājiem. Kulinārijas piedāvājumus var “pielāgot” katram notikumam, un katrai gaumei, tie ietver ūdens bāru, Pullman Tea Deli, augļus un biznesa pusdienas vai uzkožu bufeti. Maltītes var ieturēt restorāna privātajā ēdamzālē vai sēžu zālē. Ar vīnu izvēli no Pullman Vinoteca.

SAVIENOJAMĪBA UN TEHNOLOĢISKĀS IEKĀRTAS

Ekspertu tehniskais atbalsts un inovatīvākās iekārtas garantē katra pasākuma nevainojamu sagatavošanu un izpildi. Pullman Biznesa laukums piedāvā bezmaksas bezvadu un kabeļu internetu; lielu HD LED ekrānu; augsto tehnoloģiju skaņu un apgaismojumu.

ZVAIGŽŅU KOMANDA

Pullman Biznesa laukums nodrošina arī augstas klases pakalpojumu klāstu, kur personalizētu atbalstu sniedz Klientu palīgi. Tikšanās laikā viņi Jums palīdzēs kārtot visus praktiskus un tehniskus jautājumus, nodrošinot, ka Jums ir viss nepieciešamais… jo svarīga ir tikai jūsu pasākuma izdošanās.